Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
У Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова відбувся міжвузівський брейн-ринг.
У заході взяли участь 5 команд, які представляли 4 університети нашого міста - господарі заходу - Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Черкаський інститут пожежної безпеки імені героїв Чорнобиля та Черкаський державний технологічний університет, від якого брали участь 2 команди.
Студенти мали нагоду позмагатися у кмітливості та обізнаності протягом 5 раундів гри. Найцікавішим для команд виявися раунд з відео-запитаннями від адміністрації Східноєвропейського університету - президента Наталії АБЛЯЗОВОЇ, ректора Ії ЧУДАЄВОЇ, першого проректора Сергія САВЧЕНКА та представниці Національної академії наук України, доцента кафедри публічного і приватного права СУРА - Анни ЛАНДІНОЇ.
Окрім основних запитань брейн-рингу учасники давали відповіді на питання від глядачів, членів жюрі та один одного, чим змогли заробити додаткові бали в скарбничку своєї команди.
Ректор університету висловила вдячність за участь у заході представникам закладів вищої освіти та вручила їм подяки.
Не залишились без уваги й глядачі, найактивніші вболівальники, які ставили найцікавіші питання для команд також отримали відзнаки.
Дякуємо усім присутнім за участь у нашій інтелектуальній грі!
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!