Хочеш здобути якісну освіту та побудувати успішну кар’єру? Тоді тобі до нас!

Східноєвропейський університет  – це сучасний багатопрофільний навчально-науковий комплекс, де є всі умови для здобуття якісної вищої освіти та особистісного розвитку молоді.

Це сучасний підхід до освіти, який відповідає всім європейським нормам і традиціям, потужний професорсько-викладацький склад, модернізована навчальна база, широке використання новітніх інформаційних технологій, розвинена соціальна інфраструктура. Наші студенти постійно займають призові місця в олімпіадах, інтелектуальних змаганнях, долучаються до художньої самодіяльності, благодійності та спортивних заходів, що робить їхнє дозвілля цікавим і різнобічним. Тому, навчаючись у Східноєвропейському університеті, студенти мають можливість не тільки отримати належні компетенції за професією, а й реалізувати себе в інших видах діяльності.

Тож запрошуємо абітурієнтів приєднатися до нашої великої дружної родини і реалізувати свій потенціал!

Чекаємо на вас за адресою: вул. Нечуя-Левицького 16, м.Черкаси. Контактні телефони: (0472) 64-70-55;  71-17-76, 64-84-74. Сайт: suem.edu.ua