Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Східноєвропейський університет – це сучасний багатопрофільний навчально-науковий комплекс, де є всі умови для здобуття якісної вищої освіти та особистісного розвитку молоді.
Це сучасний підхід до освіти, який відповідає всім європейським нормам і традиціям, потужний професорсько-викладацький склад, модернізована навчальна база, широке використання новітніх інформаційних технологій, розвинена соціальна інфраструктура. Наші студенти постійно займають призові місця в олімпіадах, інтелектуальних змаганнях, долучаються до художньої самодіяльності, благодійності та спортивних заходів, що робить їхнє дозвілля цікавим і різнобічним. Тому, навчаючись у Східноєвропейському університеті, студенти мають можливість не тільки отримати належні компетенції за професією, а й реалізувати себе в інших видах діяльності.
Тож запрошуємо абітурієнтів приєднатися до нашої великої дружної родини і реалізувати свій потенціал!
Чекаємо на вас за адресою: вул. Нечуя-Левицького 16, м.Черкаси. Контактні телефони: (0472) 64-70-55; 71-17-76, 64-84-74. Сайт: suem.edu.ua
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!