Для здобувачів Ph.D. спеціальності 051 Економіка провели гостьову лекцію

15 листопада для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 051 Економіка була проведена гостьова лекція

Лекція кандидата економічних наук, старшого викладача кафедри підприємництва та туризму, голови ради аспірантів, докторантів і молодих вчених Одеського національного морського університету Наталії Ремзіної на тему: «Актуальні проблеми економічного розвитку та управління підприємствами».
Захід відбувся у змішаному очно-дистанційному форматі за допомогою інформаційних технологій хмарної платформи Zoom.

На лекції були присутні здобувачі 1-3 курсів – майбутні доктори філософії.
Лекційний матеріал був спрямований на організаційно-економічні засади управління діяльністю підприємств. Фокус лекції зорієнтований на проблемах розвитку транспортної системи України на прикладах судноплавних компаній, також було акцентовано увагу на проблемах в умовах воєнного стану.