Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Що може бути найважливішим для випускника школи? Звичайно ж вибір майбутньої професії, яка стане не тільки надійним засобом отримання заробітної плати для забезпечення достойного рівня життя, а й улюбленою справою.
І вже вкотре у Черкаській ЗОШ №12 організована зустріч випускників з представниками провідних навчальних закладів міста для допомоги у визначенні свого професійного життєвого шляху.
15 березня учні 11 класів та їх батьки мали нагоду зустрітися та поспілкуватися з кандидатом економічних наук, доцентом кафедри фінансів, маркетингу, банківської справи та страхування Сараною Лесею Анатоліївною, яка представила приватний навчальний заклад Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова.
Леся Анатоліївна ознайомила присутніх з унікальною історією університету, перспективними планами розвитку, спеціальностями, які є актуальними сьогодні та випускники яких є затребуваними на сучасному ринку праці. Також була налагоджена комунікація для постійного спілкування випускників школи та представників університету в особі Сарани Л.А., яка гостинно запросила бажаючих відвідати університет, познайомитись з керівництвом, професорсько-викладацьким складом та навчальною базою університету.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!