Зустріч ректора СУЕМ, професора Казарінової Наталії Леонідівни зі студентами Звенигородської філії

17 квітня 2012 року в приміщенні Звенигородській філії СУЕМ відбулася зустріч ректора Східноєвропейського університету, професора Казарінової Н.Л. зі студентами філії.

Метою зустрічі було обговорення ряду проблем, що стосуються філії загалом, навчання, студентського життя. Ішлося також про інноваційні технології навчання, забезпечення практичної підготовки студентів на власній мережі навчально-наукових виробничих центрів, розвиток науки (студентські науково-практичні конференції, «День науки»), участь студентів у заходах студентської Ради університету.