Молодіжна наука у контексті суспільно-економічного розвитку країни
4 грудня 2025 року у Східноєвропейському університеті ім. Р. Аблязова відбулась VІІІ учнівсько-студентська конференція.
Наприклад:
На кафедрі менеджменту і адміністрування Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова відбулася зустріч зі стейкхолдерами – директором ТОВ «ЕЛЕКТРОАРСЕНАЛ» В’ячеславом Корсуном та фінансовим директором ТОВ «ЕЛЕКТРОАРСЕНАЛ» Риммою Корсун.
Ця зустріч сприяла можливості отримати цінний зворотний зв’язок від представників реального бізнесу та скоригувати свої навчальні програми відповідно до актуальних потреб ринку праці.
Під час зустрічі активно обговорювалися такі питання:
В’ячеслав Корсун та Римма Корсун поділилися своїм досвідом та знаннями з учасниками зустрічі. Вони також надали цінні рекомендації щодо того, як кафедра може зробити своїх випускників більш конкурентоспроможними на ринку праці.
За результатами зустрічі було визначено ряд пріоритетних напрямів розвитку кафедри менеджменту і адміністрування, зокрема:
На кафедрі менеджменту і адміністрування впевнені, що завдяки цій зустрічі та подальшій співпраці зі стейкхолдерами будуть випускати фахівців, які відповідають найвищим стандартам. Це дозволить їм бути успішними в своїй кар’єрі та робити значний внесок у розвиток української економіки.
Наприкінці зустрічі сторони домовилися про регулярне проведення подібних зустрічей для обміну думками, ідеями та досвідом. Це сприятиме подальшому розвитку кафедри менеджменту і адміністрування та забезпеченню високої якості освіти, що пропонується студентам.
4 грудня 2025 року у Східноєвропейському університеті ім. Р. Аблязова відбулась VІІІ учнівсько-студентська конференція.
Вчора, 10 грудня, в нашому закладі відбулася особлива подія – благодійний аукціон на честь свята святого Миколая на підтримку Збройних Сил України.
Студенти Східноєвропейського університету та Фахового коледжу СУРА взяли участь у спеціалізованому інтенсиві, присвяченому безпечному та контраварійному водінню.