Запрошуємо взяти участь у міжнародній учнівсько-студентській конференції

Запрошуємо  взяти участь у міжнародній учнівсько-студентській конференції

Черкаське міське відділення Академії економічних наук України спільно з Інститутом економіки і менеджменту Східноєвропейського університету економіки і менеджменту запрошує вас взяти участь у Міжнародній учнівсько-студентській конференції «МОЛОДІЖНА НАУКА У КОНТЕКСТІ СУСПІЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРАЇНИ», яка відбудеться 23 листопада 2018 р.

До участі у конференції запрошуються учні 9–11 класів, технікумів, ліцеїв, профтехучилищ та коледжів, студенти ВНЗ та аспіранти, а також усі зацікавлені особи.

ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

23 листопада 2018 р.

09.30-10.00 – реєстрація учасників конференції;

10.00-10.30 – екскурсія Східноєвропейським університетом економіки і менеджменту;

10.30-12.00 – пленарне засідання;

12.00-12.30 – підбиття підсумків конференції, нагородження переможців.

За бажанням учасників буде організовано екскурсію визначними місцями м. Черкаси.

РЕГЛАМЕНТ КОНФЕРЕНЦІЇ

–         доповідь на пленарному засіданні до 10 хв.

–         виступ в обговоренні до 5 хв.

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, болгарська, англійська.

Участь у конференції передбачає публікацію тез в електронному збірнику матеріалів.

За бажанням автори можуть замовити друкований примірник збірнику тез (повідомити заздалегідь).

Розсилка збірників та програми конференції здійснюватиметься за вказаними адресами електронної пошти авторів у форматі PDF. Термін розсилки – до 10 грудня 2018 р.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1.        Економічні науки.

2.        Держава та суспільство.

3.        Молодіжні дослідження.

4.        Гуманітарна політика.

5.        Суспільний добробут та науковий розвиток.

6.        Історичний вимір: теорія і практика.

7.        Інформаційні технології.

8.        Прикладні науки.

9.        Сучасні євроінтеграційні процеси.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕНН Я МАТЕРІАЛІВ

Тези доповіді не повинні перевищувати 2 (дві) сторінки друкованого тексту.

Робота має бути виконана у редакторі MS Word-6,0. Текст подається у вигляді комп’ютерного файлу з розширенням *.doc.

Шифр Times New Roman, розмір 12, міжрядковий інтервал – 1.

Береги: верхнє, нижнє – 20 мм., ліве – 20 мм, праве – 20 мм.

Рукопис має відповідати такій структурній схемі: назва (тема), прізвище, ім’я та по батькові автора (авторів), назва закладу, де навчається автор (автори), науковий керівник, текст тез.

Текст тез повинен мати наступну структуру: тема доповіді, постановка проблеми, аналіз та напрями дослідження, висновки та література (до 5 джерел).

Формули, таблиці (шифр Times New Roman, розмір 10, міжрядковий інтервал – 1), рисунки виконуються за допомогою спеціальних редакторів MS Office, мають бути підписані та послідовно пронумеровані арабськими цифрами.

Текст має бути виконаний з дотриманням вимог та відповідним стилістичним редагуванням.

Кількість співавторів – не більше двох осіб.

Один автор може подати лише одні тези для розміщення у збірнику.

Умови участі у конференції

Для участі у конференції необхідно до 1   листопада 2018 р. , у форматі Microsoft Word (*.doc), надіслати на адресу оргкомітету :

·           заявку на участь у конференції;

·           тези доповіді;

·           квитанцію про сплату оргвнеску.

Отримані матеріали проходять незалежне рецензування, після отримання схвальної рецензії авторам надсилаються реквізити для оплати участі у конференції.

ФІНАНСОВІ УМОВИ

Розмір організаційного внеску включає: рецензування, редагування та макетування збірника тез.

Для учнів 9–11 класів публікація тез є БЕЗКОШТОВНОЮ!

Для студентів Східноєвропейського університету економіки і менеджменту – 40 грн .; студентів інших навчальних закладів України – 75 грн.

Отриманий рахунок необхідно сплатити у триденний термін!

Для іноземних студентів участь у конференції БЕЗКОШТОВНА!

Учасники, які приймуть очну участь у конференції, отримають сертифікати, а найкращі доповіді будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.

Керівники наукових робіт, які відвідають захід разом із учасниками будуть відзначені грамотами та сертифікатами.