Забезпечення цивільного захисту СУЕМ

20 січня цього року в СУЕМ проведено навчально-методичний збір керівного складу і фахівців у сфері цивільного захисту.

З доповіддю «Про підсумки підготовки у сфері цивільного захисту університету за 2011 рік та завдання на 2012 рік» виступила ректор університету, начальник цивільного захисту Казарінова Н.Л.

В роботі методичного збору прийняв участь заступник начальника обласних курсів з навчально-виробничої роботи полковник служби цивільного захисту в запасі Драговоз Юрій Борисович, який провів інструктивно-методичне заняття на тему «Обов’язки органів управління, керівного і командно-начальницького складу цивільного захисту університету, щодо виконання наказу МОН України № 814 від 09.03.2009 р.».

З співдоповідями виступили помічник ректора з цивільної оборони Ткаченко М.М., та командири відділень зв’язку і управління Доброскок І.А., та протипожежної безпеки Залісський О.І.