Викладачі Східноєвропейського університету взяли участь у київському податковому форумі

Автоматизація процесів у діяльності фіскальної служби та максимальна кількість онлайн-послуг для платників податків – про такі пріоритети в роботі ДФС говорили вчора під час першого Київського податкового форуму.

До обговорення долучилися і викладачі кафедри економіки, обліку і оподаткування Східноєвропейського університету.

Представники влади, бізнесу та громадськості висловлювали своє бачення розвитку податкових органів, важливих змін, яких від податківців потребує сьогодення, та напрямів покращення роботи служби. Одним із основних завдань для фіскальної служби всі учасники форуму однозначно визначили подальшу електронізацію послуг.