Установчі збори Черкаської обласної організації асоціації українських правників

Установчі збори Черкаської обласної організації  асоціації українських правників

23 грудня 2013 року в Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбулися установчі збори Черкаської обласної організації Асоціації українських правників.

Черкаська обласна організація Асоціації українських правників є регіональним осередком всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників». Вона є самоврядною складовою частиною Асоціації українських правників, яка створена на засадах професійної належності. Основною метою Асоціації є сприяння розбудові в Україні суверенної правової держави.

Обласна організація Асоціації створюється з метою провадження правозахисної освітньої, культурної, просвітницької та наукової діяльності шляхом об’єднання зусиль громадян, навчальних закладів, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій для сприяння втіленню в життя принципу верховенства права в усіх сферах життя, розбудові правової  держави, розвитку правосвідомості суб’єктів права та популяризації і розвитку юридичної професії.

На установчих зборах затверджено Статут обласної організації «Асоціація українських правників», обрано голову та членів правління, ревізійну комісію. Головою Черкаської обласної організації «Асоціація українських правників» обрано віце-президента Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, кандидата юридичних наук Аблязова Дениса Едуардовича. У роботі установчих зборів взяв участь голова всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників», голова Національної комісії з питань захисту суспільної моралі, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, член-кореспондент Академії правових наук України Костицький Василь Васильович.