Університет торонто в Східноєвропейському університеті

20 жовтня Східноєвропейський університет економіки і менеджменту прийняв у себе в гостях Університет Торонто з Канади, адже СУЕМ підтримує тісні зв’язки з навчальними закладами Європи та США.

Багато студентів університету вже мали можливість стажуватися за кордоном за сприяння вишу. І от ще одним варіантом для саморозвитку студента є пропозиції Університету Торонто, представником якого є Світлана Кирнаш, менеджер з міжнародних зв’язків, яка провела презентацію щодо навчання та стажування за напрямками: бізнес-адміністрування, туризм, готельний бізнес, мовні курси та багато іншого.

Зустріч відбулась успішно, студенти задоволені і вдячні університету за дружні зв’язки з партнерами, адже одним з головних завдань Східноєвропейського університету є працевлаштування та отримання досвіду роботи студентами.