«УКРАЇНА-ЄВРОПА – два дипломи»

Для студентів 2 та 3 курсів СУЕМ пропонуємо взяти участь у міжнародній навчальній програмі «УКРАЇНА-ЄВРОПА – два дипломи». Програма створена сумісно Східноєвропейським університетом економіки і менеджменту та Вищою Школою Фінансів і Управління (м.Білосток, Польща).

Передбачається навчання впродовж 1 року в Польщі (англійською мовою), з отриманням польського диплому освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» зі своєї або спорідненої спеціальності. Наявність такого диплому забезпечує визнання кваліфікації та можливість працевлаштування в Європейському Союзі.

Вартість навчання впродовж 1 року складає 1250 ? + 60 ? на місяць за проживання в гуртожитку.

Для зарахування на навчання за програмою «УКРАЇНА-ЄВРОПА – два дипломи» потрібно:

• до 07 червня 2010 року подати необхідні документи (к. 209);
  • 15 та 16 червня 2010 року пройти тестування на знання англійської мови.

З питань участі в програмі та за додатковою інформацію звертатись в Інститут міжнародної та післядипломної освіти СУЕМ (к. 209).