У Східноєвропейському університеті відбувся тенісний турнір серед студентів

У Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова відбувся тенісний турнір.

Турнір влаштовувала студентська рада університету. Участь взяли вісім студентів з університету та фахового коледжу СУРА.

У першому турі зійшлись Станіслав Ноздровський та Віталій Яценко, який виграв обидві партії у свого опонента. З рахунком 2:0 зіграли Максим Беденко та Крістіна Тіт. Анатолій Брошенко за результатом двох партій переміг Микиту Ткачука. У грі з Діаною Косяченко перемогу одержав Артем Кулик.

У півфіналі між собою грали Артем Кулик та Максим Беденко, який переграв свого супротивника та вийшов у фінал турніру. У протистоянні Анатолія Брошенка та Віталія Яценка перемогу здобув Віталій.

Фінальні партії, котрі визначили переможців розіграли Артем Кулик з Анатолієм Брошенком та Максим Беденко з Віталієм Яценком.

Яценко Віталій зайняв 1 місце. Друге місце посів Беденко Максим, а 3 місце дісталось Брошенку Анатолію.

Усі учасники отримали подяки за участь у турнірі, а переможці — грамоти та грошове заохочення від президента університету Наталії Аблязової.