Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Сьогодні у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбулася тематична зустріч із нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Захід відкрив голова комітету героїко-патріотичної роботи обласної організації ветеранів, полковник Г. П. Кузьмичов. Він розповів студентам про внесок українців, зокрема черкащан, у перемогу над нацизмом.
– Саме наш земляк, генерал-лейтенант Кузьма Дерев’янко поставив фінальну крапку у Другій світовій війні, приймаючи капітуляцію Японії, – акцентував Геннадій Кузьмичов.
Також у виступі він наголосив, що необхідно прищеплювати молоді почуття відповідальності за свою Батьківщину, виховувати їхній патріотичний дух. Саме з цією метою студенти спільно з викладачами виконали кілька пісень на воєнну тематику.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!