Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
У Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту 23 листопада відбулась наукова учнівсько-студентська конференція «Молодіжна наука у контексті суспільно-економічного розвитку країни».
У роботі конференції взяли участь 134 учні й студенти з 41 навчального закладу України (Київської, Запорізької, Харківської, Тернопільської, Одеської та інших областей).
Під час пленарного засідання, в якому взяли участь більше 60 учнів і керівників їхніх наукових робіт, було обговорено низку актуальних тем, таких як євроінтеграційні процеси в Україні, інфляція й шляхи її подолання, криза моралі сучасної молоді, методи впливу на життєву позицію студента та інші.
Про реформи державної служби та нові кар’єрні можливості для української молоді доповів начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк
Продовжилася робота конференції у секціях. Студенти й учні шкіл доповідали про свої дослідження, активно брали участь у дискусіях. Захід пройшов плідно, у дружній атмосфері.
До початку роботи конференції був виданий збірник тез. По закінченню учасники і керівники наукових робіт отримали сертифікати, а директорам навчальних закладів були вручені подяки.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!