У Східноєвропейському університеті проходить виставка Черкаської художниці Ольги Курської

У читальній залі наукової бібліотеки Східноєвропейського університету економіки і менеджменту презентували виставку творчих робіт черкаської художниці Ольги Курської.

Окрім студентів Східноєвропейського, на презентацію завітали учні ДНЗ «Вище професійне училище» та студенти Черкаського комерційного технікуму, які відвідали університет в рамках проведення Дня відкритих дверей.

Художниця розповіла про свій творчий шлях, представила роботи у стилі українського імпресіонізму, а також презентувала останню з проілюстрованих нею книг «Таємниці козацького міста».

Виставка діятиме до 2 листопада 2018 р. Запрошуємо відвідати всіх бажаючих!