У кінотеатрі «Україна» запрацювала резиденція святого Миколая за участі студентів Східноєвропейського університету

Студенти кафедри готельно-ресторанної справи Східноєвропейського університету вчора долучилися до відкриття Резиденції Святого Миколая.

Захід проводився у холі кінотеатру «Україна, де можна було зазирнути в дивовижний світ казки та поділитися найпотаємнішим. Тут малеча змогла не тільки поспілкуватися з чарівником, але й долучитися до насиченої розважальної програми.

Таку казку студенти нашого університету продемонстрували черкаській малечі у вигляді майстер-класу з розпису пряників. А головним подарунком дітлахам було представлення пряникового будиночку, виготовленого студентами власноруч, який по закінченні заходу було передано на благодійність в дитячий онкоцентр. Всі кошти, вилучені на благодійному аукціоні, також пішли на допомогу хворим діткам.

Колектив Східноєвропейського університету бажає усім діткам подарунків від Святого Миколая, здійснення всіх їхніх мрій та мирного неба. А їхнім батькам – родинного затишку й тепла.