«Тобі мої пісні, кохана Україно!»

Різноманітними концертами, неперевершеними барвами вишиванок, святковим феєрверком відлунало у нашому місті молоде дзвінке свято – День Незалежності України.

Студентська молодь підготувала для мешканців та гостей міста шоу-програму, яка відбулася 24 серпня о 15 годині в найулюбленішому місті відпочинку черкасців – парку 50-річчя. Програма складалася з виступів рок-груп та виконавців сучасних українських пісень. Наш Університет представляла майбутній юрист, студентка 3 курсу Марина Кошова, яка відмітила, що для неї особливу неперевершеність святу Незалежності надають вишиванки, які вже традиційно надівають в цей день дівчата та юнаки. Глядачам дуже сподобався концерт, відгуки якого довго лунали в цей день над старими Дніпровими кручами.