Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
У Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова та Фаховому коледжі СУРА пройшли вибори голів студентської ради університету, коледжу та студхостелу.
Кандидати виголосили свої передвиборчі промови, відповіли на питання, які турбують виборців. На посаду голови студентської ради університету балотувалися двоє студентів - Педченко Володимир та Щербатюк Олег. Студентська більшість підтримала Щербатюка Олега, який відтепер буде очолювати студраду університету.
Новою головою студентської ради Фахового коледжу СУРА стала Баб'як Анастасія, яка обійшла в змаганні за посаду Гуц Валерію та Косяченко Діану. На посаду голови студентського хостелу висувався Шаров Анатолій, котрого підтримала студентська громада.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!