Студентські вибори!

У Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова та Фаховому коледжі СУРА пройшли вибори голів студентської ради університету, коледжу та студхостелу.

Кандидати виголосили свої передвиборчі промови, відповіли на питання, які турбують виборців. На посаду голови студентської ради університету балотувалися двоє студентів - Педченко Володимир та Щербатюк Олег. Студентська більшість підтримала Щербатюка Олега, який відтепер буде очолювати студраду університету.

Новою головою студентської ради Фахового коледжу СУРА стала Баб'як Анастасія, яка обійшла в змаганні за посаду Гуц Валерію та Косяченко Діану. На посаду голови студентського хостелу висувався Шаров Анатолій, котрого підтримала студентська громада.