Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Традиційно викладачі та студенти спеціальності «Туризм» Східноєвропейського університету беруть участь у семінарах провідних туроператорів.
Виїзний семінар відбувся у готельному комплексі «Апельсин». Цього разу новинки сезону «Зима 2017-2018» презентував туроператор «Наталі Турс».
Студенти ознайомилися із найактуальнішими туристичними трендами, найзатребуванішими туристичними продуктами, новими послугами з бронювання авіаквитків, трансферу. Менеджери туроператора провели майстер-клас «Інноваційні системи бронювання» на сайті «Наталі Турс» - Natecnia. Кава-брейк додала теплої нотки у спілкуванні гостей і фахівців туристичного бізнесу.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!