Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Студенти спеціальності “Туризм” Східноєвропейського університету вкотре відвідали фаховий семінар. Цього разу вони взяли участь у тематичному круглому столі “Сприяння торгівлі. Регіональний розвиток”, що проходив у Черкаській торгово-промисловій палаті 9 листопада.
Захід був організований Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій спільно з Черкаською торгово-промисловою палатою та ГС “Асоціація гостинності Черкащини”.
У рамках круглого столу студенти ознайомилися із актуальними питаннями розвитку індустрії гостинності Черкащини, отримали поради фахівців щодо приваблення іноземних туристів, з’ясували перспективи розвитку туристичної галузі за участі представників бізнес-середовища регіону та місцевої влади.
Саме такі заходи за участі експертів дають змогу студентам тримати руку на пульсі розвитку туристичної галузі області, дізнаватися про надважливі події і заходи, що формують сьогоднішній туризм.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!