Студенти Східноєвропейського університету стали призерами міжнародного конкурсу творів

Студенти Східноєвропейського університету взяли участь у міжнародному конкурсі  творів «Закони життя» у межах програми «Молодь ХХІ століття».

У Черкасах він проводиться вже вп’ятнадцяте. Мета конкурсу – підтримувати, заохочувати молодь до розвитку своїх навичок, критичного мислення й впевненості у собі. У цьому році було запропоновано написати твір про мир, що він означає для кожного.

Студенти Східноєвропейського університету в своїх творах висловили думки про те, що мир – це гармонія і спокій, тому його потрібно передусім берегти в собі, у своїй душі, поглядах, родині, колі друзів.

Усі учасники були нагороджені сертифікатами, квитками для походу в лазертаг-клуб Megazone, а переможці – Тетяна Ремпель, Альона Ільченко та Анна Шевченко – отримали грошові призи.