Студенти кафедри туризму опановують спеціальність на практиці

Екскурсія є серцевиною туристичної діяльності, саме тому практичні заняття з її організації й проведення є важливим елементом підготовки майбутніх фахівців туристичної галузі.

Цього літа студентка 4 курсу Анастасія Лизун побувала в ролі екскурсовода на борту прогулянкового теплохода «Герой Дубинда», що курсує акваторією Дніпра. Екскурсія організована туристичним оператором «Мандрівник», де наші студенти проходять практику.

– Важливою складовою підготовки фахівців у галузі туризму є навчання екскурсійній справі. Позитивно, що наші студенти поєднують навчання і практику, оскільки під час працевлаштування вони вже адаптовані й готові до роботи, – підкреслює завідувач кафедри туризму Іван Десятніков.

Директор туристичного оператора «Мандрівник» Валентина Височин зазначає, що проходячи практику на теплоході, студенти можуть бути не лише екскурсоводами, а й аніматорами. Також мають нагоду вдосконалити знання з ресторанного обслуговування.