Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 серпня 2021 року подарував яскраві емоції та відчуття «перемоги», адже не зважаючи на труднощі останніх років та карантинні обмежень студенти громадяни Китайської Народної Республіки отримали дипломи бакалаврів.
Цій прекрасній події передували і дні дистанційного навчання, і хвилюючі, а інколи і трошки нервові моменти складання сесій та підсумкової атестації. Проте наполегливість студентів , високий професіоналізм професорсько-викладацького складу та ефективно побудованій навчальний процес.
Щиро вітаємо та пишаємося нашими студентами та випускниками, і віримо в те що вони примножуватимуть здобутки Східноєвропейського університету.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!