Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Сьогодні до Східноєвропейського університету економіки і менеджменту завітала делегація компанії Internobmen (м. Варна, Болгарія), з якою виш уклав договір про співпрацю у напрямі практичної підготовки студентів.
До обговорення питань стажування молоді за кордоном долучився перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль.
Ректор університету наголосила на тому, що питання професійної практичної підготовки кадрів у сфері туризму та готельно-ресторанної справи, безперечно, є актуальними і потребують співпраці з міжнародними компаніями.
У рамках договору з компанією Internobmen студенти Східноєвропейського університету на сезонний період забезпечуються оплачуваною роботою в найкращих готелях Болгарії (категорії 4-5 зірок). Для молоді це відмінна нагода здобути практичні навички, вдосконалити знання іноземних мов і подорожувати з мінімальними витратами. Виконавчий директор компанії Internobmen Ольга Білан запевнила, що приймаюча сторона гарантує студентам офіційне працевлаштування й оплачує проживання, харчування та проїзд.
Наразі дві студентки спеціальності «Туризм» Інна Лушпіган і Валентина Гоголенко вже успішно пройшли відбір на посади адміністраторів у 5-зірковий готель Flamingo Grand (Албена). Ще 30 студентів приступлять до роботи у квітні та травні.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!