Східноєвропейський університет взяв участь у ярмарку освіти

Свої спеціальності та освітні програми представив Східноєвропейський університет на ярмарку освіти, проведеному 20 травня в ТРЦ «Любава».

Фахівці вишу ознайомили зацікавлених абітурієнтів та їхніх батьків із правилами вступу, освітніми ступенями, термінами й формами навчання в університеті та діючому при ньому Коледжі економіки і управління. Відвідувачі ярмарку отримали буклети з детальною інформацією про спеціальності, а також проконсультувалися стосовно можливостей, що надає Східноєвропейський університет. Зокрема, мова йшла про програми подвійного диплома, стажування й практику за кордоном, дистанційну освіту, продовження навчання в аспірантурі.

Особливо молодь цікавилася перспективами працевлаштування за тією чи іншою спеціальністю (освітньою програмою). Викладачі надали компетентні поради й підкреслили, що у Східноєвропейському університеті є центр кар’єри, який всіляко сприяє працевлаштуванню студентів і випускників.

Сподіваємося, що невдовзі учасники цього ярмарку поповнять лави студентства нашого навчального закладу.