Східноєвропейський університет привітав Черкасців з масницею

З народними забавами, майстер-класами тамлинцями на будь-який смак відбулося святкування Масниці в парку «Сосновий бір» у Черкасах.

Традиційно до заходу долучився Східноєвропейський університет економіки і менеджменту, презентувавши страви своїх студентів і викладачів.

Кафедра готельно-ресторанної справи та туризму приготувала для гостей свята вареники з капустою і картоплею та більше тисячі млинців. Підхід творчий: різні ідеї загортання млинців, а ще більше ідей стосовно їхньої начинки. На будь-який смак: із медом чи варенням, м’ясні, начинені сиром із родзинками, грибами, червоною ікрою… Подавали їх з гарячим чаєм із закарпатських трав.

Вражали не лише смаковими якостями, а й презентацією подачі страв, оригінальністю оформлення столу, використовуючи при цьому вишиті рушники, глиняні глечики й інші елементи.

Східноєвропейський університет ще раз вітає всіх із Масницею! Нехай зима забере з собою всі негаразди, а весна принесе тільки здоров’я, щастя, любов і благополуччя!