Східноєвропейський університет на і туристичному форумі Черкащини

Цієї суботи в Чигирині відбувся І Туристичний форум Черкащини, що зібрав майже сотню учасників як з області, так і з інших куточків України. Долучилися до заходу і фахівці кафедри туризму Східноєвропейського університету.

Завідувач кафедри туризму Іван Десятніков та старший викладач Валентина Височин разом із експертами у сфері туризму обговорили питання ефективної взаємодії всіх учасників регіонального туристичного ринку, створення туристичної асоціації Черкащини, системного розвитку й  просування туристичного потенціалу регіону на внутрішньому та міжнародному ринках.

Доповідачі ознайомили учасників форуму зі станом туризму в Україні, зокрема на Черкащині, а також окреслили шляхи співпраці туристичних операторів стосовно подальшого розвитку туристичної галузі.

Знайомство з сучасними тенденціями розвитку туристичної галузі, налагодження контактів із провідними туристичними підприємствами буде використане випусковою кафедрою туризму з метою підвищення якості підготовки фахівців.