Шановні студенти! Запрошуємо вас на презентацію програми стажування у Верховній Раді України!

19 вересня у Східноєвропейському університеті громадська організація «Ліга інтернів» проводитиме презентацію Програми стажування у Верховній Раді України. Захід відбудеться в ауд. 102 об 11:50.

Програма стажування у ВРУ – це унікальна можливість для молоді віком до 29 років:

- пройти стажування у єдиному законодавчому органі державної влади, взяти безпосередню участь у законотворчому процесі та набути досвіду роботи у Верховній Раді України;

- здобути додаткові знання із низки дисциплін;

- узяти участь у зустрічах з провідними діячами вітчизняного політичного, громадського, наукового та культурного простору;

-  розвинути лідерські навички або реалізувати свій лідерський потенціал;

- долучитися до демократичного оновлення кадрового складу та прозорості роботи органів державної влади.

Програма стажування у ВРУ передбачає:

-  6-місячне стажування у секретаріатах комітетів та підрозділах Апарату ВРУ;

- до 80 зустрічей з провідними діячами політичного, громадського, наукового та культурного простору;

-  5 унікальних навчальних курсів;

-  5 екскурсій до державних установ.

Що Програма дає для учасників?

- досвід роботи в державний органах влади;

- участь у законотворчому процесі;

- професійний розвиток;

- старт кар’єри;

- контакти.

Успіхи Програми

Програма стажування у Верховній Раді України існує з 1995 року. За цей час її учасниками стало близько 1600 осіб. Випускники продовжують свій професійних шлях у найрізноманітніших сферах – від роботи в державних установах, громадської діяльності до реалізації себе на викладацькій ниві чи комерційному секторі.