Про музику і не тільки

22 лютого в актовому залі відбулося перше засідання музичного факультативу.

Тема зустрічі «Героїзм в музиці та житті Людвіга ван Бетховена» була обрана не випадково і стала своєрідним подарунком чоловікам до Дня захисника Вітчизни. Студенти з задоволенням довідались про творчість геніального композитора, слухали його сонати і симфонії та змогли побачити портрети Джульєтти Гвіччарді та Елізабет Рьоккель, які надихнули Бетховена на створення найвідомішої «Лунної сонати» та багателі « На пам’ять Елізі».

Підготувала та провела факультатив художній керівник ЦКіД Зінченко Н.В. Такі музичні подорожі в світ музики стануть постійними та будуть проводитись два рази в місяць. Наступна зустріч із світовою класикою, яка відбудеться в березні, буде на замовлення студентів-юристів присвячена Вольфгангу Амадею Моцарту. Запрошуємо всіх бажаючих!