Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Привіт, абітурієнте! Любиш подорожувати? Хочеш пов’язати своє життя з туризмом і стати висококваліфікованим спеціалістом у цій сфері? Тоді швидше до нас – на кафедру готельно-ресторанної справи та туризму Східноєвропейського університету!
На студентів спеціальності «Туризм» чекають захопливі заняття, цінні тренінги, воркшопи, поглиблене вивчення іноземних мов і, звичайно ж, практика та стажування як в Україні, так і за кордоном! Поєднання теорії та практики – це запорука успішної підготовки фахівців для туристичного бізнесу.
Випускники спеціальності «Туризм» працюють у туристично-рекреаційному господарстві на посадах директора комплексу (оздоровчого, спортивного, туристичного), керівника туристичного підприємства, завідувача бюро (подорожей, екскурсій), начальника туристичної бази, спеціалістів в органах державної влади і місцевого самоврядування, менеджерів із туризму, екскурсоводів тощо.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!