Поздоровлення директора Коледжу економіки і управління Східноєвропейського університету Шамари С. О.

Шановні першокурсники, новачки і старшокурсники Коледжу економіки і управління Східноєвропейського університету!

Вітаємо Вас із початком та продовженням цікавого шляху вищої освіти в наших стінах! Шляху знань і випробовувань своїх здібностей, формування власної долі і здобуття фахових кваліфікацій.

У День знань зичимо Вам духовних сил і терпіння, творчої наснаги та непересічної енергії у праці над власним самовдосконаленням! Бажаємо плідних діалогів із викладачами, цікавої самостійної роботи й успішних завершень сесій! Навчайтеся, товаришуйте, любіть. Нехай диплом про вищу освіту стане надійним трампліном Вашого кар’єрного зростання і сімейного благополуччя!