Поспішайте творити добро

Благодійність – це прояв співчуття до ближнього та моральний обов’язок кожної людини поспішати на допомогу тому, хто потребує підтримки та допомоги. Турбота про ветеранів, інвалідів, дітей-сиріт – є однією з багатьох добрих традицій нашого Університету.

«Дай Боже вам любові і добра,
Тепла в душі та затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята щирі та веселі»

Вже 12 років на передодні новорічних свят, за сприяння президента Східноєвропейського університету Аблязова Р. А., студенти університету відвідують людей похилого віку та інвалідів села Дубіївка Черкаського району та дарують їм новорічні подарунки та продукти харчування.

На душі завжди стає тепліше, коли бачиш добру посмішку людини, зігрітої твоїм теплом. Дякуємо Рауфу Ахметовичу за його добре серце, яке завжди йде на допомогу та дарує радість людям, які цього так потребують.