Першість Коледжу з футболу виграли юристи-другокурсники!

Упродовж 3-17 квітня 2012 р. у Коледжі економіки і управління було проведено змагання на Кубок із футболу, в яких взяло участь 4 повнокомплектних команди (із груп КЮР-11, КАД-01, КЮР-01, КЮР-02). За підсумками ігор перше місце у коловій системі здобула команда групи КЮР-02.

24 квітня 2012 р. директор Коледжу С.О. Шамара вручив команді переможців Кубок коледжу, відзначивши також найкращих гравців турніру. Кращі бомбардир, капітан, півзахисник і захисник Антон Вакуленко, Микита Осика, Руслан Клименко і Владислав Перцев відповідно отримали по парі квитків на вечірній похід у кінотеатр для перегляду стрічки “Морський бій”.

Нагорода, яку здобули студенти-юристи, найближчим часом прикрасить спортивний стенд Коледжу.