Нумізматичні читання в СУЕМ

31 березня у Східноєвропейському університеті «Нумізматичні читання» – науковий захід, що об’єднав не лише фахівців-нумізматів, але й усіх, хто захоплюється пошуком, колекціонуванням, систематизацією та вивченням монет. Слід зазначити, що нумізматичні читання вдало пройшли в СУЕМ вже вдруге, ставши, таким чином, щорічною подією.

Нумізматичні читання зібрали не лише науковців СУЕМ, але й членів Черкаського обласного клубу колекціонерів. Особливий інтерес викликала доповідь Самкова О.М., присвячена грошовому обігові на Черкащині у 1919 р. Продовжуючи тему боністики, зі змістовними доповідями виступили Данилевський В.В., Десятніков І.В. та інші. Нумізмати заслухали й обговорили також доповіді, що стосувалися міжнародно-правового регулювання колекціонерської діяльності та її правового регулювання в Україні. Позитивно, що у роботі читань взяла участь й філолог університету Півньова Л.В., виступивши із цікавою доповіддю стосовно особливостей вживання в українській мові запозиченої лексики на позначення грошових знаків.

Учасники читань згодились зустрітися й наступного року й поділитися новими результатами свого захоплення.