Любов з першого погляду існує

Нещодавно на площі ТРЦ «Хрещатик Сіті» відбулась розважальна програма «Любов з першого погляду», приурочена до святкування Дня міста. Східноєвропейський університет постійно бере активну участь у святкуваннях міста, і цей раз не став виключенням.

Студентка університету спеціальності «Правознавство» Кириченко Вікторія яскраво представила себе у розважальному шоу і в результаті стала переможницею серед шістьох пар, які брали участь у даному дійстві. У Вікторії співпала симпатія з курсантом Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

У подарунок від організаторів заходу, адміністрації міста пара отримала вечерю у кафе «Престо» і прогулянку по Дніпру. Участь у заході ще раз підтвердила активність сучасних студентів і можливість одночасно навчатися та з користю проводити дозвілля.