Корпоративна соціальна відповідальність: актуальна тематика бізнесу та освіти

01 – 05 липня 2013 р. на базі Східноєвропейського університету економіки і менеджменту було організовано та проведено ЛІТНІЙ ІНСТИТУТ УАРМБО-2013

«Корпоративна соціальна відповідальність бізнесу та освіти: досвід та проблеми взаємодії» (за підтримки Мережі Глобального договору ООН в Україні, компаній:  «ДТЕК», «Ернст енд Янг», «Київстар»,  «Оболонь», «Platinum Bank»,«Систем Кепітал Менеджмент»,  Центру «Розвиток Корпоративної соціальної відповідальності»).

Літній інститут мав на меті розгляд кейсів та участь  викладачів ВНЗ в інтерактивних сесіях для удосконалення викладання академічного курсу з дисципліни «Корпоративна соціальна відповідальність бізнесу». У заході взяли участь 28 викладачів  ВНЗ з різних регіонів та  міст України (Житомир, Донецьк, Львів, Одеса, Київ, Харків, Черкаси, Ужгород), в тому числі  викладачі СУЕМ.

Керівник Літнього Інституту: Ушакова Ніна Миколаївна, Почесний Голова Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, к.е.н, професор, завідувач кафедри менеджменту освіти Університету економіки та права «КРОК», керівник Робочої групи МОН України з розробки матеріалів навчальної дисципліни «Корпоративна соціальна відповідальність» для підготовки фахівців з вищою освітою, керівник Робочої групи Мережі Глобального договору ООН в Україні «Оцінка ефективності КСВ», експерт з розвитку педагогічної майстерності викладачів ВНЗ, організації навчального процесу, нормативної бази та стандартів вищої освіти, науково-методичного забезпечення навчального процесу.

Тематична програма
Літнього Інституту УАРМБО-2013

• Відкриття Літнього Інституту УАРМБО-2013
  • Cтан та розвиток соціальної відповідальності в світі та в Україні
  • Концептуальні основи розвитку корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)
  • Цілі, завдання та сфери реалізації КСВ
  • Презентація програми курсу «Корпоративна соціальна відповідальність», «Досвід впровадження у навчальний процес ВНЗ України дисципліни «КСВ»
  • Вплив КСВ на репутацію компанії (практичне заняття)
  • Конкурентні переваги компанії від впровадження КСВ стратегії
  • Оцінка ефективності КСВ
  • Розробка стратегії КСВ в компанії
  • «Навіщо банку КСВ?», КЕЙС від PlatinumBank
  • Соціально відповідальні відносини бізнесу з територіальними громадами: досвід компанії «ДТЕК»
  • Коучингові технології у викладанні КСВ
  • Соціально відповідальний маркетинг. Брендінг
  • Ділова гра «Етичні дилеми бізнесу»
  • Інформаційна політика. Нефінансова звітність. Аудит звітів з КСВ
  • Корпоративна відповідальність у компанії «Ернст енд Янг»
  • Формування компетенцій з КСВ в освітньому середовищі України для студентів усіх галузей знань
  • Вивчення та аналіз не фінансових звітів. Рейтинг звітів (практичне заняття)
  • Екологічні аспекти КСВ
  • Екологічні програмикомпанії «Оболонь»
  • Формування відносин з працівниками на засадах КСВ
  • Соціальна відповідальність освіти
  • Закриття Літнього Інституту УАРМБО-2013. Вручення Свідоцтв про підвищення кваліфікації та Сертифікатів УАРМБО учасникам
  • Від’їзд  учасників

Всі учасники отримали  Сертифікати про підвищення кваліфікації, методичні та навчальні матеріали для удосконалення організації навчального процесу.

ЛІТНІЙ ІНСТИТУТ УАРМБО-2013