Концерт музичної школи № 5

В рамках програми культурного співробітництва, виховної роботи та розвитку культурних зв’язків 20 травня 2014 року відбувся звітній концерт музичної школи № 5 міста Черкаси.

Юні музиканти подарували викладачам і студентам нашого університету незабутні миттєвості спілкування з чарівними звуками музики. Під час концерту прозвучали твори Л. Моцарта, Н. Май, М. Праеторіуса, І. Берковича, С. Біше та інших відомих авторів.

В концерті брали участь учні музичної школи № 5: Богдан Гриценко, Богдан Коротков, Заболотний Олекса, Кобизька Вікторія, Іванча Ангеліна, Боложук Арсеній, Соловйов Микита, Боліла Катерина, Гордеєва Сабіна, Левицька Анастасія, Сухенко Катерина, Багреєва Катерина.

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту виражає глибоку подяку всім учасникам концерту, а також організаторам і викладачам Черкаської музичної школи № 5, зокрема: Павленку Юрію Миколайовичу, Кужман Тетяні Олександрівні, Штейн Зої Василівні, Василенко Валентині Андріївні.

Сподіваємося на нові цікаві зустрічі і на подальше плідне співробітництво з викладачами і учнями Черкаської дитячої музичної школи № 5. Будемо раді бачити випускників школи серед наших майбутніх абітурієнтів.