Кафедра іноземних мов запрошує на EXE-club!

Дискусійний клуб любителів англійської мови EXE-CLUBє популярним серед студентів Східноєвропейського університету.

Під час засідань студенти знайомляться з культурою, побутом і традиціями англомовних країн, вдосконалюють уміння й навички усіх видів мовленнєвої діяльності, розвивають культуру міжособистісного спілкування і потреби в практичному використанні англійської мови .

Викладачі кафедри іноземних мов використовують такі технології, як інтегроване навчання, особистісно-орієнтовані, розвиваючого та пояснювально-ілюстративного навчання та прийоми мозкового штурму, кластери, концептуальне колесо, прогнозування, стратегію «фішбоун», зигзаг, сіквейн, організацію дискусій під час перегляду фільмів, мультфільмів, тематичних роликів, відео кліпів сучасних зірок та селебриті, англійські діалоги, ідіоми та молодіжний сленг сприяють кращій мотивації навчання англійської мови.

Тематика клубу є досить різноманітною: презентація клубу «Welcome!», святкування Halloween, St.Nick’sDay, Christmas, NewYear’sEve, клуб-етикет TeaCeremony, літературні вечори, вікторини «AroundtheWorld», рольові ігри «AttheAirport», «AttheRestaurant», «AttheHotel», «BusinessRelationship» та багато чого цікавого й нового.

Кафедра іноземних мов запрошує на чергове засідання EXE-CLUB, яке відбудеться наступного четверга 22.11.2018 в ауд. 33.

Чекаємо на зустріч!