Інтернет-конференція студентів та молодих учених «моделювання та прогнозування соціально-економічних процесів»

13-14 березня 2014 року студенти, аспіранти та викладачі університету взяли активну участь у проведенні 4-ї міжнародної науково-практичної інтернет-конференції студентів та молодих учених «Моделювання та прогнозування соціально-економічних процесів».

Перед початком роботи конференції з привітальним словом до учасників звернулись:

Клебанова Тамара Семенівна – д. е. н., професор, завідувач кафедри економічної кібернетики Харківського національного економічного університету (м. Харків, Україна).

Наумов Володимир Миколайович – д. військ. н., професор, завідувач кафедри математики та моделювання соціально-економічних процесів Північно-Західного інституту Російської академії народного господарства та державної служби при Президенті Російської Федерації (м. Санкт-Петербург, Російська Федерація).

Мустаєв Ірек Закиєвич – д. е. н., професор, завідувач кафедри управління інноваціями Уфимського державного авіаційного технічного університету (м. Уфа, Російська Федерація).

Даніч Віталій Миколаєвич – д. е. н., професор, завідувач кафедри інформатики Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (м. Луганськ, Україна).

Піскунова Олена Валеріївна – д. е. н., професор кафедри економіко-математичного моделювання Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана (м. Київ, Україна).

Ус Галина Олександрівна – д. е. н., проректор з підготовки наукових кадрів Східноєвропейського університету економіки і менеджменту (м. Черкаси, Україна).

Шульга Віктор Іванович – к. е. н., завідувач кафедри економічної кібернетики та інформаційної діяльності Східноєвропейського університету економіки і менеджменту (м. Черкаси, Україна).

В пленарному засіданні, що відбувалось в режимі on-linе з вільним доступом, виступила аспірант кафедри економіки підприємства Людмила Ігорівна Павленко з доповіддю «Моделювання структури людського капіталу». Доповідач розкрила особливості моделювання структури людського капіталу та обґрунтувала основний його метод – побудову моделі у вигляді дерева.

Активну участь у роботі секції «Математичні методи керування підприємствами» також взяли аспіранти кафедри економічної кібернетики та інформаційної діяльності Манькута Яна Миколаївна та Опаленко Алла Миколаївна.