До уваги студентів! У Черкасах оголошено набір на військову кафедру!

Кафедрою військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького проводиться конкурсний відбір для проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу в 2016-2017 навчальному році.

Військову підготовку на добровільних засадах проходять громадяни України (далі — громадяни), які мають вищу освіту або здобувають вищу освіту не нижче бакалавра та отримають диплом не пізніше липня 2018 року (студенти всіх форм навчання, після 2 курсу; випускники ВНЗ, а також військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом), якщо їм на початок військової підготовки не виповнилося 40 років, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями.

Відбір на навчання громадян за програмою підготовки офіцерів запасу в 2016 році здійснюється за такими військово-обліковими спеціальностями:

– 021000 Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів – 60 осіб;

– 094100 Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів спеціального призначення (крім морських) – 60 осіб;

– 340002 Психологія – 30 осіб.

Термін навчання — 2 роки.

Навчання здійснюється за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб.

Вартість навчання:

– за весь період – 15000 грн;

– за рік – 7500 грн.

Розмір оплати за надання додаткових освітніх послуг встановлюється окремо. Оплата за навчання вноситься за весь період навчання, або за кожний семестр.

Громадянам України, які бажають пройти військову підготовку, необхідно подати до 10.06.2016 наступні документи:

1)    заява на ім’я ректора (з довідкою про середній бал успішності);

2)    автобіографія (яка складена власноручно);

3)    копія паспорту (стор. 1-3, 11 – все на одному аркуші А-4) – 3 шт.;

4)    копія ідентифікаційного коду (кожен окремо на А-4)  – 3 шт.;

5)    фото 3х4 – 5 шт., фото 9х12 – 2 шт. (фото в костюмі та сорочці);

6)    копія приписного свідоцтва з медичною довідкою (ступінь обмеження за станом здоров’я, ступінь обмеження не більше СО-3) (на А-4) — 1 шт. (для жінок — медична довідка з військкомату про придатність до навчання на військовій кафедрі) – 1 екз. (направлення на медичну комісію у військкомат брати на кафедрі військової підготовки кабінет №112 НК №1 університету);

7)    копія диплома про закінчення ВНЗ — 1 шт. (для тих, хто закінчив ВНЗ);

8)    копія військового квитка — 1 шт. (для тих, хто проходив військову службу).

Документи надавати у папці з файлами (усі копії документів звіряються з оригіналами у відбірковій комісії).

Конкурсний відбір громадян для навчання на кафедрі військової підготовки ЧНУ здійснюється за результатами:

– медичного огляду;

– професійно-психологічного відбору;

– перевірки рівня фізичної підготовленості;

– визначення рівня знань з предмету «Захист Вітчизни».

Проведення конкурсного відбору на кафедру військової підготовки відбудеться згідно з графіком (інформацію буде надано додатково).