День захисника України в Східноєвропейському університеті

Вшановуючи мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, Східноєвропейський університет відсвяткував День захисника України, який відзначається щорічно 14 жовтня.

У цей урочистий день керівництво, викладачі, студенти вшанували тих, хто причетний до високого звання захисника Вітчизни, тому що це свято символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України, гідних спадкоємців духовних цінностей та козацької слави наших предків.

На урочистий захід в університет завітали Обруч Арнольд Леонідович – офіцер відділення черкаського зонального відділу військової служби правопорядку, студент 5 курсу юридичного інституту Східноєвропейського університету та Леухін Володимир Іванович – офіцер відділення черкаського зонального відділу військової служби правопорядку, студент 3 курсу юридичного інституту. Шановні гості побажали всім присутнім: «Нехай  Пресвята Богородиця завжди захищає український народ та наше військо, повсякчас підтримує нас, плекає мужність українських військовослужбовців й оберігає їхні життя».

На завершення зі словами привітання до присутніх звернувся учасник бойових дій, полковник, генерал-хорунжий українського козацтва Кузьмичов Геннадій Петрович.

14 жовтня, День захисника України, покликаний стати святом усіх сучасних воїнів та ветеранів, днем вшанування всіх, хто упродовж століть обороняв українську землю. Він має консолідувати українське суспільство навколо прагнення до свободи, незалежності, процвітання та миру.