День Європи

У ці травневі дні європейське співтовариство відзначає День Європи. Для нашої країни цей день символізує  повагу до європейських цінностей, прагнення до європейського рівня життя та спільного майбуття.

15 травня в конференц-залі нашого університету відбулося свято з нагоди Дня Європи. Впродовж свята глядачі змогли більш дізнатися про унікальну культуру та багатовікову історію європейських країн, відповісти на цікаві питання вікторини, побачити відеоматеріал про пам’ятки різних країн, познайомитися з історією створення гімну Євросоюзу та скуштувати смачні тістечка, виготовлені за рецептами європейської кухні. Свято завершилося піснею, в якій студенти побажали всім жителям країн Євросоюзу миру та добра.

А у бібліотеці університету була представлена тематична книжкова виставка та експозиція до дня Європи.