День відкритих дверей у Східноєвропейському університеті

17 жовтня Східноєвропейський університет відвідали абітурієнти з міста Черкаси та районів Черкаської області.

Їх зустрічали викладачі кафедр університету, які провели цікаві екскурсії в стінах вишу, а саме: була проведена презентація спеціальностей університету і коледжу; гості відвідали кафедри, інформаційно-комп’ютерні лабораторії, правничу клініку, концертний зал, бібліотеку, читальний зал, кафе «Вікно в Париж», музей, спортивно-тренажерний зал, ННВЦ, туристичну агенцію при університеті та багато іншого.

На завершення події відбулась дуже цікава зустріч абітурієнтів зі студентами та випускниками, які донесли до слухачів інформацію про всі переваги нашого закладу, комфортні умови навчання та перспективні можливості для студента СУЕМ, а саме: проявити себе, самоствердитись і відрекомендувати себе перед викладачами, гостями, серед яких значну кількість становлять представники міської влади, та перед майбутніми роботодавцями, адже ще однією важливою перевагою університету є сприяння у працевлаштуванні студентів.

Отже, Східноєвропейський університет створив всі умови для перспектив розвитку своїх випускників і відкриває шлях до успіху в майбутній професії.