Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича — кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Вперше футбольна команда Східноєвропейського університету взяла участь у першості Черкаської області з футзалу сезону 2013/2014 рр. аматорської футзальної ліги України.
Стартовий матч чемпіонату Черкаської області з футзалу пройшов під знаком серйозної боротьби. Дебютант першості «Вікторія-Східноєвропейський університет" «Матусів». Власне через кілька хвилин після старту матчу «Вікторія-Східноєвропейський університет» відкрила рахунок. Проте після забитого голу гра знову вирівнялася. Матусяни прагнули якнайшвидше відновити паритет, тому вже вони стали більше контролювати м’яч. До кінця тайму гравці «Матусова» домоглися свого. Гол у ворота «Вікторії» забив Павло Скворцов.
У другому таймі «Вікторія» знову повела в рахунку, після чого «Матусів» додав обертів. Численні атаки «Матусова» не привели до забитого м’яча, проте «Вікторія» спіймала суперника на контратаці – третій гол забив Антон Вакуленко. У підсумку 3:1, «Вікторія-Східноєвропейський університет» розпочинає гру у вищій лізі з перемоги. Слід відмітити, що капітан команди, студент групи КЮР-02 Антон Вакуленко взагалі був найпомітнішим у грі і вів за собою товаришів. Наступну гру команда Східноєвропейського університету проведе 24 листопада о 10:00. Суперником нашої команди буде лідер турніру – команда «Одна родина».
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича — кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!