Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Цього четверга (21 листопада) Східноєвропейський університет відвідали брати Віталій і Дмитро Капранови. Відомі в Україні письменники, видавці, публіцисти і громадські діячі завітали у Черкаси із новою творчою програмою.
Зустріч із студентами перевершила всі їхні сподівання. Креативні й епатажні Капранови презентували нову книжку “Мальована історія Незалежності України”, яка побила всі рекорди продажів на львівському Форумі видавців. Вони багато розповідали про свою творчість і жартували. Та ще й співали! Цікаві молодечі пісні у стилі кобза-реп були особливо до снаги студентській молоді.
Гайша Олександр (група КМТ-22): “Цікаві і неординарні люди. “Підковані” у багатьох питаннях. Дуже багата українська мова, хоча народилися Капранови в Молдові. Своєрідно підтримують Україну й українську культуру”.
Яременко Альона (група КМБ-22): “Сподобалися мені брати Капранови тим, що є розважливими людьми. Пишуть чудові книжки і вірші. Найголовніше, що вони – епатажні і креативні. І знають, як вижити у цьому складному світі”.
Кравченко Аліна (група КЮР-21): “Сподобалися їхні пісні, особливо, як вони їх виконували. Взагалі дуже суперові дядечки!”.
Шидловський Олексій (група КМЕ-22): “Такі собі епатажні митці! Сподобався стиль, в якому вони працюють. А ще дуже сподобалося їхнє бачення історії України”.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!