Беремо участь у «Кузні кадрів»

Сьогодні кафедра готельно-ресторанної справи та кафедра туризму Східноєвропейського університету провели робочу зустріч із Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром. Основною темою зібрання стало обговорення участі викладачів та студентів університету у проекті «Кузня кадрів».

Захід відбудеться за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації  у приміщенні  кінотеатру «Салют» 7 грудня  о 14.00.

Команда студентів Східноєвропейського університету візьме участь у змаганнях із командами ЧНУ, ЧДТУ та м. Золотоноші на знання готельно-ресторанної справи, туристичної галузі України, презентації спеціальностей, уміння спілкуватися із людьми,  тощо.

У «Кузні кадрів» розглядатимуться теми:

• Самопрезентація: як себе подавати
  • Волонтерство, як спосіб подорожувати
  • Проект «Свідоме харчування»
  • Проект «Зроби село наново»
  • Як створити гармонійну та продуктивну команду проекту
  • Актуальні професії на сучасному ринку праці
  • Як підготуватися до подорожі та влаштувати незабутній відпочинок?

Будуть проведені майстер-класи від провідних фахівців мережі закладів «Reikartz», готельно-ресторанного комплексу «Апельсин», кав’ярень «Cat Cafe», «Ласкава», «Білий Кролик кава шоп», ресторану «Victoria Garden» та кафе «Вig children».

Історіями свого успіху поділяться відомі спікери.

Також можна буде і насолодитися участю у виготовленні кулінарних шедеврів та відвідати фотозону та фотоконкурс.

Участь у «Кузні кадрів» допоможе пройти стажування та влаштуватися на престижну роботу у сфері туризму та готельно-ресторанної справи.