Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Сьогодні кафедра готельно-ресторанної справи та кафедра туризму Східноєвропейського університету провели робочу зустріч із Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром. Основною темою зібрання стало обговорення участі викладачів та студентів університету у проекті «Кузня кадрів».
Захід відбудеться за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації у приміщенні кінотеатру «Салют» 7 грудня о 14.00.
Команда студентів Східноєвропейського університету візьме участь у змаганнях із командами ЧНУ, ЧДТУ та м. Золотоноші на знання готельно-ресторанної справи, туристичної галузі України, презентації спеціальностей, уміння спілкуватися із людьми, тощо.
У «Кузні кадрів» розглядатимуться теми:
Будуть проведені майстер-класи від провідних фахівців мережі закладів «Reikartz», готельно-ресторанного комплексу «Апельсин», кав’ярень «Cat Cafe», «Ласкава», «Білий Кролик кава шоп», ресторану «Victoria Garden» та кафе «Вig children».
Історіями свого успіху поділяться відомі спікери.
Також можна буде і насолодитися участю у виготовленні кулінарних шедеврів та відвідати фотозону та фотоконкурс.
Участь у «Кузні кадрів» допоможе пройти стажування та влаштуватися на престижну роботу у сфері туризму та готельно-ресторанної справи.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!